„Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje, ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce, z jakim tej pomocy się udziela.”

W dniu 7 czerwca 2021 roku w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie odbyło się spotkanie naszych wolontariuszy działających w kole zainteresowań „Bliżej ludzi”. Na zakończenie działalności koła przyszedł czas na refleksję i podziękowanie. Gratulacje należą się wszystkim tym uczestnikom, którzy okazali serce dla drugiego człowieka. Odbyło się wiele akcji, w których wzięli udział nasi wolontariusze. Nawiązaliśmy kontakt z wieloma organizacjami. Niestety pandemia utrudniła nam realizację wspólnych działań.

Młodzież omówiła zadania zrealizowane w trakcie roku szkolnego 2020/2021. Poprzez udział w kole uczestnicy uwrażliwili się na potrzeby innych ludzi i zadeklarowali chęć uczestniczenia w przyszłym roku szkolnym. Liderzy wolontariatu zostali nagrodzeni.

osiw wolontariusze 08062021 01 osiw wolontariusze 08062021 03

Autor tekstu i zdjęć: Barbara Czajkowska – starszy wychowawca OSiW w Wasilkowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.