pdptr

dkba1

Przedstawiciele Klubu Aktywnych Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie, dołączyli do II etapu ogólnopolskiej inicjatywy pn. „Nakręcamy się dla Patryka”. Organizatorem akcji jest Komenda Główna OHP oraz Kapituła Samorządności Młodzieży OHP. Głównym celem inicjatywy jest pozyskanie środków na specjalistyczną rehabilitację absolwenta Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, Patryka Marciniaka, który uległ poważnemu, nieszczęśliwemu wypadkowi samochodowemu na początku 2020 roku.

Do akcji przyłączyli się wszyscy uczestnicy oraz pracownicy OSiW w Wasilkowie, angażując swoje rodziny i znajomych.  Z końcem marca zbiórka korków dla Patryka zostanie zakończona, a pieniądze z ich sprzedaży trafią na konto Fundacji Światło, pod opieką której pozostaje Patryk.

osiw nakrecamysie 16032021 01 osiw nakrecamysie 16032021 02

Autor tekstu i zdjęć: Ewa Wołkowycka – st. wychowawca OSiW w Wasilkowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.