• Kontrast strony
Wasilków: Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu

Uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie już po raz kolejny wzięli udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Działajmy razem”. Obchodzone w całej Europie święto jest inicjatywą Komisji Europejskiej, która ma na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Uczestnicy ośrodka w ramach akcji przygotowali gazetkę informacyjną dotyczącą bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu. Młodzież wzięła także udział w teście wiedzy online, gdzie poznała zagrożenia, które czyhają w sieci. Młodzi ludzie poprzez poszukiwanie odpowiedzi na pytania zawarte w quizie, nabyli praktyczną wiedzę i umiejętności w bezpiecznym posługiwaniu się Internetem, który jest niezbędny do wykorzystania podczas nauki, zabawy oraz pracy. Dzień Bezpiecznego Internetu to idealna okazja, aby przypomnieć zarówno młodszym, jak i starszym internautom o podstawowych zasadach korzystania z sieci.

Wasilków: Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu  Wasilków: Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu  Wasilków: Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu  Wasilków: Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu

Autorki tekstu i zdjęć: Ewa Wołkowycka, Edyta Łupińska – wychowawcy w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.