9 maja 2021 roku w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie w ramach programu innowacyjnego pt. „Kuchenne rewolucje” odbyły się zajęcia z kuchni amerykańskiej. Uczestnicy zgłębili tajniki kuchni, która łączy w sobie produkty i receptury pochodzące niemal z całego świata.

Pierwszą rzeczą, która się kojarzy z kuchnia amerykańska są znane na całym świecie klasyki, takie jak hamburgery, smażony kurczak, hot dogi i naleśniki, a raczej tak zwane pankejki z syropem klonowym. Młodzież przygotowała krok po kroku pyszne, zdrowe burgery. Warsztaty kulinarne były także podsumowaniem całorocznego programu. Najwspanialszym momentem była radość ze wspólnego biesiadowania.

osiw kuchrewolucje 10062021 01 osiw kuchrewolucje 10062021 02

Autorzy tekstu: Barbara Czajkowska, Ewa Wołkowycka – st. wychowawcy OSiW w Wasilkowie
Autor zdjęć: Ewa Wołkowycka – st. wychowawca OSiW w Wasilkowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.