Z inicjatywy Komendy Głównej OHP, Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie po raz kolejny realizował projekt „Życie jest cudem”, którego celem jest podkreślenie szacunku i społecznego znaczenia każdego nowego życia. 13 grudnia odwiedziły nas nasze uczestniczki Patrycja oraz Angelika, które są mamami. Wychowawczynie internatu Ośrodka – panie Barbara Malicka i Ewa Wołkowycka – przekazały życzenia świąteczne oraz upominki. OSiW w Wasilkowie wspiera młode mamy nie tylko od święta. Uczestniczki zawsze mogą liczyć na naszą pomoc i opiekę, jak również na zwykłą matczyną troskę.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy młodym mamom spokoju i rodzinnego ciepła, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, radości z każdego uśmiechu waszych dzieci oraz spełnienia marzeń i nadziei w Nowym Roku.

osiww_zyciejestcudem_14122021_01
osiww_zyciejestcudem_14122021_02
osiww_zyciejestcudem_14122021_03
osiww_zyciejestcudem_14122021_04
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Autorzy tekstu i zdjęć: Barbara Malicka, Ewa Wołkowycka – wychowawcy Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.