flaga Ukrainy
  • Kontrast strony
Zakończenie szkolenia ESCO w Suwalskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży

wystartujmy razem duży

6 marca 2026 r. w Suwalskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży odbyły się ostatnie zajęcia w ramach szkolenia ESCO realizowanego w projekcie „WYstartujMY RAZEM”. Zakończył się tym samym cykl spotkań, którego celem było wspieranie młodych osób w rozwijaniu kompetencji przydatnych zarówno w życiu zawodowym, jak i codziennym.

Podczas szkolenia uczestnicy mieli możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwijania umiejętności interpersonalnych. Program zajęć obejmował m.in. zagadnienia związane z efektywną komunikacją, wzmacnianiem pewności siebie, radzeniem sobie ze stresem oraz współpracą i działaniem w zespole. Warsztatowa forma zajęć sprzyjała aktywnemu udziałowi młodzieży, umożliwiała wymianę doświadczeń oraz rozwijanie praktycznych umiejętności.

Szkolenie było także okazją do refleksji nad własnymi predyspozycjami i planowaniem dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej. Uczestnicy mogli lepiej poznać swoje mocne strony, a także zastanowić się nad możliwościami rozwoju i kierunkami przyszłej aktywności zawodowej.

Ostatnie spotkanie stanowiło podsumowanie wspólnej pracy oraz zdobytych doświadczeń. Udział w szkoleniu pozwolił uczestnikom podnieść swoje kompetencje społeczne i zawodowe, zwiększyć pewność siebie oraz lepiej przygotować się do przyszłych wyzwań na rynku pracy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, aktywny udział w zajęciach oraz pozytywną atmosferę towarzyszącą całemu szkoleniu. Życzymy powodzenia w dalszym rozwoju osobistym i zawodowym.

#ESCO #WYstartujMYRazem #Rozwój #Kompetencje #Szkolenia #Suwałki #CEiPMwSuwałkach #NoweMożliwości

Zakończenie szkolenia ESCO w Suwalskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Zakończenie szkolenia ESCO w Suwalskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Zakończenie szkolenia ESCO w Suwalskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży

 Zakończenie szkolenia ESCO w Suwalskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Zakończenie szkolenia ESCO w Suwalskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Zakończenie szkolenia ESCO w Suwalskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Zakończenie szkolenia ESCO w Suwalskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży

Autor tekstu: Ewelina Dembińska – specjalista ds. programów w CEiPM w Suwałkach
 Autor zdjęć: Monika Maliszewska – doradca zawodowy w CEiPM w Suwałkach

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.