pdptr

dkba1

Kim jest Patryk?

Jest absolwentem Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, który na początku 2020 r. uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu.

Nieszczęśliwe zdarzenie spowodowało u chłopaka poważne złamania kości i uszkodzenia wielu narządów wewnętrznych. Patryk leżał w śpiączce, z której został wybudzony, jednak dalej nie odzyskał świadomości. Aktualnie przebywa w hospicjum. Konieczna jest bardzo kosztowna, specjalistyczna rehabilitacja, aby mógł odzyskać dawną sprawność.

Kto może pomóc?

- osoby pijące wodę / napoje / soki, które posiadają plastikowe nakrętki
- osoby, które kupują kawę w pojemnikach z plastikową nakrętką
- osoby, które używają kosmetyków z plastikowymi nakrętkami
- osoby stosujące środki chemiczno-piorące, które mają plastikowe nakrętki
- osoby dbające o zdrowie i sięgające po witaminy / leki z opakowań z plastikowymi nakrętkami
- inne osoby, które kupują artykuły z plastikowymi nakrętkami

Jak możesz pomóc?

To bardzo proste. Nie wyrzucaj tych wszystkich plastikowych nakrętek. Przynieś lub przyślij je do nas, czyli do siedziby Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w terminie do 26.03.2021 r.

Mały wysiłek – wielka pomoc. Prawda?

Przekaż 1 % podatku na leczenie Patryka.

W formularzu PIT wpisz numer KRS:0000183283, a w rubryce "Cel szczegółowy" imię i nazwisko osoby, której chcemy pomóc, czyli Patryk Marciniak.

Rehabilitację Patryka można także wspomóc finansowo:
Fundacja „Światło”
34 1240 4009 1111 0000 4490 9943
z dopiskiem „Patryk Marciniak”

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.