• Kontrast strony
Łomża: Tytka dla Ukrainy

Uczestnicy z Hufca Pracy w Łomży kolejny raz postanowili przyłączyć się do akcji na rzecz uchodźców z Ukrainy mieszkających na terenie powiatu łomżyńskiego. W ramach akcji młodzież przekazała wszystkie zebrane produkty do Caritasu, były to przede wszystkim artykuły spożywcze z długim terminem ważności oraz środki czystości i higieny osobistej. Inicjatywa Rady Młodzieży powstała w ramach współpracy z Caritas Polska. Zbiórka została przeprowadzona w siedzibie Hufca Pracy oraz Branżowej Szkoły Pierwszego Stopnia ZDZ w Łomży. Do przedsięwzięcie przyłączyła się również kadra pracująca w hufcu i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży.

Kadra Hufca Pracy w Łomży jest dumna z uczestników, którzy aktywnie zaangażowali się w niesienie pomocy osobom dotkniętym konfliktem zbrojnym na Ukrainie. Wolontariat uczy nas przede wszystkim człowieczeństwa.

Łomża: Tytka dla Ukrainy

Autor tekstu: Natalia Gniazdowska – wychowawca Hufca Pracy w Łomży
Zdjęcia: August Mrozowicz – wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.