7 czerwca 2021 roku uczestnicy Hufca Pracy w Łomży, uczniowie klas II Branżowej Szkoły I Stopnia z Zespołu Szkół im. St. Staszica w Łomży wzięli udział w turnieju darta. Celem turnieju było popularyzacja zdrowej, sportowej rywalizacji, integracja uczniów oraz zaprezentowanie formy spędzania czasu wolnego.

Dart to gra, która cieszy się bardzo dużą popularnością. Polega ona na trafianiu niewielkimi lotkami w tarczę zawieszoną na ścianie. Obowiązują zasady wysokości, dystansu oraz punktacji. Choć wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego, trafianie do celu jest tutaj nie lada sztuką. Wszyscy uczestnicy z wielkim zaangażowaniem podeszli do zawodów. Po zaciętej rywalizacji zawody z wynikiem 45 pkt wygrał Michał Szypulski . Drugie miejsce zajęła Wiktoria Włodkowska – 42 pkt, a trzecie Klaudia Grodzka – 41 pkt.

hplom dart 07062021 02

Autor tekstu i zdjęć : Natalia Gniazdowska – młodszy wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.