• Kontrast strony
Łomża: Spotkanie Klubu Absolwenta

01.12.2022r. w Hufcu Pracy w Łomży odbyło się spotkanie Klubu Absolwenta. W ramach spotkania absolwenci Hufca uczestniczyli w wyjściu do kina. Młodzież miała możliwość obejrzenia filmu „Listy do M 5”. Po seansie dalsza część spotkania Klubu Absolwenta przeniosła się do pizzerii, gdzie każdy z uczestników opowiedział krótko o sobie i o tym, jak potoczyły się jego losy po odejściu z hufca. Poruszane były zarówno kwestie zawodowe, jak i osobiste. Wychowankowie z sentymentem przypominali sobie czas spędzony w szkole i hufcu, jak również omawiali wydarzenia z ich życia z ostatnich lat. Okazało się, że część osób znalazła zatrudnienie, inne osoby podjęły dalszą naukę.

Spotkanie przebiegło w niezwykle miłej i sympatycznej atmosferze. Absolwenci wyrazili chęć ponownego udziału w kolejnej imprezie. Głównym celem spotkań absolwentów w ramach Klubu Absolwenta jest kontynuacja realizowanego podczas pobytu w OHP procesu aktywizacji społecznej i zawodowej młodzieży.

Łomża: Spotkanie Klubu Absolwenta  Łomża: Spotkanie Klubu Absolwenta  Łomża: Spotkanie Klubu Absolwenta

Autorki tekstu: Natalia Gniazdowska i Aneta Zielińska – wychowawcy Hufca Pracy w Łomży
Autorka zdjęć: Aneta Zielińska – wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.