pdptr

dkba1

Specjalista ds. programów z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży poszukuje możliwości wzięcia udziału w kolejnym projekcie europejskim, lokalnym lub pozyskaniu grantu na rzecz młodzieży OHP oraz szkolenia kadry. Niestety, tym trudnym okresie, jakim jest trzecia fala wirusa Covid-19 i narastająca ilości zakażeń, ze względu na wprowadzone ograniczenia i nakazy, znalezienie możliwego do realizacji projektu jest niezwykle trudne. Większość instytucji, która współpracowała z Podlaską Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy i realizowała projekty, wstrzymała się z ich planowaniem.

Na bieżąco śledzone są informacje dotyczące różnego rodzaju wsparcia i finansowania. Utrzymywany jest kontakt z FRSE odpowiedzialnej za projekty Erasmus+ oraz Europejski Korpus Solidarności. Duży nacisk położony został na znalezienie lokalnych partnerów i rozpoczęcie z nimi współpracy. Mamy nadzieję, że po napotkaniu odpowiedniego kandydata, współpraca z nim zwieńczona zostanie podpisaniem stosownego porozumienia lub listu intencyjnego. Nie tracimy nadziei i działamy dalej!

Autor tekstu: Mateusz Zagroba – Specjalista ds. programów Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży
Autor zdjęć: Emilia Karwowska – Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.