• Kontrast strony
Łomża: Obchody Święta 18 Łomżyńskiego Pułku Logistycznego

Odznaczenia, nagrody, gratulacje i awanse na wyższe stopnie. Wszystko to na święcie 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego w Łomży. To cały cykl uroczystości ważnych zarówno dla samych żołnierzy jak i dla wszystkich mieszkańców miasta. Nie mogło nas tam zabraknąć. Zwłaszcza, że nasza młodzież należy do Koła Edukacji Wojskowej.

Uczestnicy OHP oraz delegacja pracowników Hufca Pracy oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży wzięli udział w uroczystym apelu z okazji Święta 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego im. Gen. Bryg. Mariana Raganowicza. Uczestnictwo w tego typu wydarzeniach to dla młodzieży doskonała okazja do tego by bliżej poznać codzienną pracę żołnierzy.

Łomża: Obchody Święta 18 Łomżyńskiego Pułku Logistycznego Łomża: Obchody Święta 18 Łomżyńskiego Pułku Logistycznego

Autor tekstu: Danuta Jankowska – wychowawca Hufca Pracy w Łomży
Zdjęcia: Jolanta Karwowska – wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.