• Kontrast strony
Łomża: Obchody Dnia Dziecka

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej. Niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Tradycją jest, że tego dnia w szkołach przygotowuje się niespodzianki dla uczniów.

Nasi uczestnicy choć już czują się dorośli, to w dalszym ciągu są dziećmi. W tym wyjątkowym dniu kadra Hufca Pracy w Łomży odwiedziła swoich podopiecznych na zajęciach szkolnych, złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia i zaprosiła wszystkich na poczęstunek.

Obdarowywanie młodzieży sprawiło nam wiele radości, a ich szczery uśmiech będzie towarzyszył w codziennej pracy. Mimo, że aura tego dnia nie była zbyt łaskawa dla uczestników OHP, to hufcowe „dzieci” żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku.

Autor tekstu: Danuta Jankowska – wychowawca Hufca Pracy w Łomży
Zdjęcie: Marzena Pachucka – wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.