• Kontrast strony
Łomża: „Miasto w którym żyję i pracuję

Uczestnicy Hufca Pracy w Łomży uczący się w Branżowej Szkole I Stopnia Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Centrum Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miasta Łomża. Wydarzenie dotyczyło planowanego  konkursu w ramach projektu finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 ,, Łomża -Miasto w którym żyję i pracuję " skierowanego do uczniów szkół średnich, branżowych i studentów.

Celem ogłoszonego konkursu jest promowanie wśród młodzieży postaw przedsiębiorczych i nowych działalności w mieście Łomża oraz znalezienie pomysłu na swój biznes i odnalezienia się na dzisiejszym rynku pracy po skończonym etapie edukacji.

hkl miasto zycia pracy 01

Autor tekstu i zdjąć: Anna Dziemiańczuk-komendant Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.