• Kontrast strony
Łomża: Majowy turniej z BlazePod

Uczestnicy Hufca Pracy w Łomży z Branżowej Szkoły I SWEiRP w Łomży mieli okazję wziąć udział w turnieju z wykorzystaniem urządzenia BlazePod. Czułe na dotyk pody (podświetlane w 8 kolorach), obsługiwane są za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej BlazePod. Pody podświetlają się i rejestrują każde dotknięcie z dokładnością do jednej setnej sekundy po czym gasną.

Zapoznawszy się z zasadami gry, młodzież ruszyła do zabawy. Podzieleni losowo na pary uczniowie, świetnie się bawili, doskonaląc swoje cechy motoryczne jak szybkość, gibkość i koordynacja ruchowa. Głównym celem zawodów było poznanie nowej, dotychczas nieznanej dla większości uczniów, alternatywnej formy spędzania czasu wolnego.

Uczestnicy nauczyli się zasad gry opartych na uczciwej rywalizacji oraz rozwoju umiejętności związanych z osiąganiem celu. Było bardzo wesoło i zabawnie. Czas spędzony na sali gimnastycznej był wspaniałą rozrywką. Rozegrano uczniowskie mistrzostwa, które pozwoliły wyłonić indywidualnego mistrza. Rywalizacja była zacięta. Nad prawidłowością przebiegu rozgrywek czuwali wychowawcy.

Łomża: Majowy turniej z BlazePod

Autor tekstu i zdjęć: Danuta Jankowska – wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.