Uczestnicy Hufca Pracy w Łomży uczący się w Branżowej Szkole I Stopnia w SWEiRP wzięli udział w wycieczce integracyjnej. Odwiedzili Forty w Piątnicy, gdzie czekało na nich dużo atrakcji. Oprócz wspólnego grilla, uczniowie klas pierwszych mieli okazję posłuchać interesującej lekcji historii fortów wraz z ich zwiedzaniem. Ponadto, każdy miał też okazję wziąć udział w zawodach strzeleckich, które okazały się świetną zabawą.

W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest zmusić wiele osób do jakiejkolwiek aktywności fizycznej – pomysł ten pokazuje jednak, iż warto oderwać się od codzienności, poczuć adrenalinę i w ferworze walki i zdrowej rywalizacji przeżywać frajdę i integrować się z grupą. Uczestnicy spotkania mieli również okazję powiedzieć o swoich oczekiwaniach wobec klasy, nauczycieli i wychowawców, o tym jak wyobrażają sobie przyszłość w nowej szkole. Spotkanie to było doskonałą okazją do bliższego poznania się z innej perspektywy. Podczas zajęć można było przełamać swoją nieśmiałość, zaprezentować siebie, swoje cechy charakteru, poczuć się pewnie w nowej grupie rówieśniczej. Była to okazja do rozpoczęcia wspólnego współdziałania i wzajemnej współpracy.

hpl_integracja_08102021_01
hpl_integracja_08102021_02
hpl_integracja_08102021_03
hpl_integracja_08102021_04
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Autor tekstu: Danuta Jankowska – wychowawca Hufca Pracy w Łomży
Zdjęcia: Natalia Gniazdowska – wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.