• Kontrast strony
W Zespole Szkół Specjalnych w Łomży z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Bajkowy Dzień z Akademią Pana Kleksa” kadra Hufca Pracy w Łomży wraz z młodzieżą przygotowała program, który z powodzeniem porwał do wspólnej zabawy uczestników placówki. W programie imprezy był pokaz talentów, wesołe zabawy oraz konkursy. Uczestnicy hufca umilali dzieciom czas malując na ich twarzach bajkowe postacie oraz zaplatając kolorowe warkocze  wszystkim zainteresowanym. Największą popularnością na stoisku uczestników Hufca Pracy cieszyło się malowanie włosów. Wspólna zabawa była okazją do integracji ze środowiskiem osób z niepełnosprawnością oraz nawiązania nowych koleżeńskich relacji. Było magicznie, energetycznie i radośnie. Impreza odbyła się na zaproszenie dyrektor placówki Lucyny Anteckiej. Założeniem inicjatywy było pobudzenie inicjatyw społecznych na rzecz dzieci niepełnosprawnych oraz uwrażliwianie społeczeństwa na ich potrzeby. Autor tekstu i zdjęć: Natalia Gniazdowska – wychowawca Hufca Pracy w Łomży

W Zespole Szkół Specjalnych w Łomży z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Bajkowy Dzień z Akademią Pana Kleksa” kadra Hufca Pracy w Łomży wraz z młodzieżą przygotowała program, który z powodzeniem porwał do wspólnej zabawy uczestników placówki. W programie imprezy był pokaz talentów, wesołe zabawy oraz konkursy. Uczestnicy hufca umilali dzieciom czas malując na ich twarzach bajkowe postacie oraz zaplatając kolorowe warkocze  wszystkim zainteresowanym. Największą popularnością na stoisku uczestników Hufca Pracy cieszyło się malowanie włosów.

Wspólna zabawa była okazją do integracji ze środowiskiem osób z niepełnosprawnością oraz nawiązania nowych koleżeńskich relacji. Było magicznie, energetycznie i radośnie. Impreza odbyła się na zaproszenie dyrektor placówki Lucyny Anteckiej. Założeniem inicjatywy było pobudzenie inicjatyw społecznych na rzecz dzieci niepełnosprawnych oraz uwrażliwianie społeczeństwa na ich potrzeby.

hpl_dziendziecka_02062022_01
hpl_dziendziecka_02062022_02
hpl_dziendziecka_02062022_03
hpl_dziendziecka_02062022_04
hpl_dziendziecka_02062022_05
hpl_dziendziecka_02062022_06
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

Autor tekstu i zdjęć: Natalia Gniazdowska – wychowawca Hufca Pracy w Łomży


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.