Łomża: Absolwenci w Wowball

W Hufcu Pracy w Łomży spotkania Klubu Absolwenta odbywają się cyklicznie i cieszą się dużym zainteresowaniem. Pod koniec roku szkolnego, młodzież spotkała się z wychowawcą OHP w kręgielni Wowball. Na młodych ludzi, którzy przyszli na spotkanie czekała dobra zabawa i miła atmosfera.

Spotkanie stało się okazją do wzruszających wspomnień związanych z pobytem i nauką w Hufcu Pracy. Uczestnicy opowiadali o tym, czym zajmują się obecnie oraz o swoich planach na przyszłość. Absolwenci wyrazili nadzieję na zorganizowanie podobnego spotkania w przyszłości. Celem tego typu spotkań jest podtrzymywanie więzi z młodzieżą, integracja środowiska absolwentów, a także wspieranie ich dalszego rozwoju i monitorowanie losów zawodowych.

Łomża: Absolwenci w Wowball Łomża: Absolwenci w Wowball Łomża: Absolwenci w Wowball

Autor tekstu: Danuta Jankowska – wychowawca Hufca Pracy w Łomży
Autor zdjęć: Natalia Gniazdowska – wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.