• Kontrast strony

Uczestnicy Hufca Pracy w Kolnie, w dniu 16 kwietnia, wzięli udział w warsztatach scrapbookingu, przygotowujących do lokalnego oraz wojewódzkiego konkursu „Dziękuje Ci…”. W trakcie trwania warsztatów młodzież nauczyła się jak korzystać ze specjalnej maszynki do wytłaczania wzorów, komponowała prace i oczywiście bardzo kreatywnie spędziła czas.

Scrapbooking to metoda ozdabiania kartek, albumów czy pamiętników. Za kolebkę scparbookingu uznaje się Stany Zjednoczone, a osoby tworzące tą metodą nazywane są scrapbookerami czy scrapekrami. Zarówno dla uczestników jak i dla wychowawców metoda scrapbookingu to nowe doświadczenie, dzięki któremu wspólnie i kreatywnie spędziliśmy czas.

hpkolno warsztatyscrappbookingu 19042021 2  hpkolno warsztatyscrappbookingu 19042021 1

Autor tekstu i zdjęć: Dorota Nicewicz – Komendant Hufca Pracy w Kolnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.