• Kontrast strony

Wakacje każdemu kojarzą się ze słońcem i ciepłą, wspaniałą wodą. To czas, który możemy wykorzystać na wypoczynek, przemyślenia i wspaniałą przygodę. Jest to okres słodkiego lenistwa, poznawania różnych ludzi, obcowania z naturą. Każdy młody człowiek ma swoje ulubione miejsca, które chętnie odwiedza i czuje się tam wspaniale, to jego ucieczka od codzienności, szarego dnia i od trudów, z jakimi na co dzień musi się borykać.

Wychowawcy Hufca Pracy w Kolnie wpadli na pomysł, aby utrwalić wakacyjne wspomnienia uczestników na fotografiach, dlatego powstał konkurs „Wakacyjny Kadr”. Regulamin konkursu polegał na wstawieniu w dniach 2-14 września własnoręcznie wykonanego zdjęcia z wakacyjnej chwili pod postem konkursowym. Wszyscy biorący udział w zadaniu konkursowym wykazali się ogromnym zaangażowaniem. Komisja złożona z wychowawców Hufca wyłoniła 3 najlepsze prace. Jednogłośnie pierwsze miejsce zajął Dawid Łoszewski, na drugim miejscu znalazło się zdjęcie Anny Bednarskiej, natomiast trzecie Weroniki Sakowskiej. Jury wyróżniło też fotografię Gabrieli Gajdzińskiej. Zwycięzcy otrzymali bony podarunkowe do popularnej drogerii. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się zaangażowaniem i pomysłowością.

Celem konkursu była popularyzacja fotografii jako aktywnej i kreatywnej formy spędzania wolnego czasu poprzez rozbudzenie w młodzieży wrażliwości estetycznej na otaczającą przyrodę, a także uwrażliwienie na piękno otaczającego nas świata i zachęcenie do jego utrwalania w fotografii.

hpk_wakacyjnykadr_20092021_01
hpk_wakacyjnykadr_20092021_02
hpk_wakacyjnykadr_20092021_03
Previous Next Play Pause
1 2 3

Autor tekstu: Milena Samul – wychowawca Hufca Pracy w Kolnie
Zdjęcia autorstwa uczestników Hufca Pracy w Kolnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.