• Kontrast strony
Kolno: Giełda pracy

Młodzieżowe Centrum Kariery w Kolnie zorganizowało giełdę pracy w siedzibie marketu budowlanego, do którego poszukiwany jest pracownik na stanowisko magazyniera. Przedstawiciel właściciela firmy opowiedział o działalności i specyfice pracy w przedsiębiorstwie, przedstawił zakres obowiązków, warunki zatrudnienia oraz system wynagradzania na stanowisku, na które poszukują pracownika. Z zainteresowanymi osobami odbył rozmowy indywidualne.

Wydarzenia takie jak giełda pracy dają możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami i ze ścieżką kariery w danej firmie, o czym nie można dowiedzieć z ogłoszenia o pracę. Umożliwiają młodym ludziom zdobycie doświadczeń na rynku pracy przy wsparciu kadry Ochotniczych Hufców Pracy.

Kolno: Giełda pracy

Autor tekstu i zdjęć: Monika Szymańska – pośrednik pracy MCK w Kolnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.