• Kontrast strony

W dniu 23 kwietnia został rozstrzygnięty lokalny etap wojewódzkiego konkursu scrapbookingu „Dziękuję Ci…”. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać ozdobną kartę zawierającą podobiznę osoby bliskiej sercu autora, wykorzystując do tego różnorodne materiały, szablony i wzory. By wykonać piękne prace uczestnicy posługiwali się metodą scrapbookingu, którą trenowali na niedawnych warsztatach plastycznych w Hufcu Pracy.

Scrapbooking to metoda ozdabiania kartek, albumów czy pamiętników. Za kolebkę scparbookingu uznaje się Stany Zjednoczone, a osoby tworzące tą metodą nazywane są scrapbookerami czy scrapekrami. Ostatecznie na konkurs wpłynęło 9 prac, a komisja za najlepsze uznała prace: Julii Marchewki, Mateusza Baczewskiego oraz Patrycji Szymańczyk.

Autor tekstu i zdjęcia: Dorota Nicewicz – Komendant Hufca Pracy w Kolnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.