• Kontrast strony

26 maja 2022 r. w Hufcu Pracy w Kolnie odbyło się spotkanie związane z Dniem Matki. Dzień Matki to wyjątkowe święto, które obchodzone jest nie tylko w Polsce, ale także w wielu innych krajach na świecie. Święto to przypomina nam, jak ważne są nasze Mamy oraz, że każdej Mamie należą się kwiaty za jej bezwarunkową miłość. Uczestnicy Hufca wyrazili swoim kochanym mamom wdzięczność za trud wychowania poprzez występ artystyczny, recytując wiersze oraz śpiewając piosenki. Następnie w miłej atmosferze, przy słodkim poczęstunku miło spędziliśmy czas.

„Każda mama zasługuje na szacunek i uznanie za trud włożony w wychowanie młodego człowieka. Cieszę się, że mogłam wyrazić swoją wdzięczność, biorąc udział w przedstawieniu” – powiedziała Andżelika Stachelska – uczestniczka HP Kolno.

Bardzo dziękujemy wszystkim mamom, że były z nami w tym szczególnym dniu!

hpk dzienmatki 27052022 02

Autor tekstu i zdjęć: Agnieszka Duda – wychowawca Hufca Pracy w Kolnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.