Kolno: Dzień Chłopaka

W Polsce Dzień Chłopaka świętujemy we wrześniu. Dzień ten jest doskonałą okazją, aby docenić kolegów, braci, partnerów, przyjaciół i wręczyć im drobny upominek. Z inicjatywy Rady Młodzieży dziewczęta z Hufca Pracy w Kolnie zadbały o to, aby dla ich rówieśników był to niezapomniany dzień. Uczestniczki hufca z okazji tego święta przygotowały i wręczyły dla chłopców słodkie prezenty, nie zapominając o życzeniach. Było spore zdziwienie, gdyż uczestnicy hufca nie spodziewali się takiej niespodzianki.

Miło i przyjemnie spędzony czas długo pozostanie w pamięci kolneńskiej młodzieży. To miłe, że drobiazgiem możemy sprawić komuś przyjemność. Jest to bardzo dobra forma pogłębiania relacji i świetna zabawa – liczy się pamięć.

Kolno: Dzień Chłopaka Kolno: Dzień Chłopaka Kolno: Dzień Chłopaka

Autor tekstu i zdjęć: Agnieszka Duda – p.o. komendanta Hufca Pracy w Kolnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.