• Kontrast strony
Kolno: Czas na piłkę

Trwają mistrzostwa świata w piłce nożnej mężczyzn w Katarze 2022. Najważniejsza impreza w świecie piłki rozpoczęła się 20 listopada, natomiast zakończy się 18 grudnia. W związku z tym wydarzeniem Hufiec Pracy w Kolnie postanowił zorganizować komputerowe rozgrywki FIFA.

Ta pasjonująca gra komputerowa towarzyszy młodym ludziom już od niemal trzech dekad. Mimo to cieszy się niegasnącą popularnością. Spotkanie rozpoczęło się dyskusją na temat szans zdobycia dobrego wyniku przez reprezentację Polski. Wśród uczestników hufca przeważał głównie optymizm. Rozgrywki, mimo dużej rywalizacji i towarzyszących emocji przebiegły w miłej atmosferze. Impreza nie miała na celu wyłonienia zwycięzcy, lecz integrację młodzieży i rozwijanie w nich umiejętności koncentracji. Gry to także genialny sposób na odstresowanie uczestników. Efekt może jest przejściowy, bo w końcu musimy wrócić do rzeczywistości, ale choć przez chwilę mamy możliwość odpoczynku.

Kolno: Czas na piłkę hpk czas na pilke 02122022 03

Autor tekstu i zdjęć: Przemysław Śniadach – wychowawca Hufca Pracy w Kolnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.