Już wkrótce wakacje, czas na który czekają z utęsknieniem wszyscy uczniowie. To czas zabawy i odpoczynku, warto jednak zadbać o bezpieczeństwo i zachowanie wszelkich zasad ostrożności. Z myślą o nadchodzących wakacjach w dniu 22 czerwca 2021r. w Hufcu Pracy w Kolnie odbył się dzień poświęcony bezpieczeństwu pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2021”. Młodzież uczestniczyła w projekcjach filmów prewencyjnych połączonych z dyskusją, zaś na zajęciach plastycznych stworzony został plakat zawierający dziesięć zasad bezpiecznych wakacji.

Temat bezpieczeństwa na wakacjach jest niezwykle istotny, warto jest przypominać sobie numery alarmowe i podstawowe zasady postepowania w sytuacjach zagrażających naszemu zdrowiu. Dlatego też kadra Hufca Pracy w Kolnie uznała, że przeprowadzenie zajęć dotyczących bezpiecznych wakacji jest konieczne w tym przedwakacyjnym okresie.

hpk bezpwakacje 23062021 01

Autor tekstu i zdjęć: Dorota Nicewicz – komendant Hufca Pracy w Kolnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.