• Kontrast strony
Hajnówka: Spotkanie przy pizzy

W Hufcu Pracy w Białymstoku oddział w Hajnówce trwa realizacja programów edukacyjno-profilaktycznych. Jego adresatami są uczestnicy z II i III klasy branżowej-wielozawodowej, Zespołu Szkół Zawodowych w Hajnówce. Celem programu jest zespół kompleksowych działań, które kształtują postawę, wiedzę i umiejętności młodzieży.

W trakcie realizacji programu wychowawca jednostki stara się pomóc młodym ludziom w odnalezieniu poczucia własnej wartości oraz przygotowuje młodzież do samodzielnego funkcjonowania społecznego i zawodowego. Aby osiągnąć założone cele w dniach 24-25.11.2022 r. uczestnicy Hufca Pracy w Białymstoku oddziału w Hajnówce mieli możliwość spędzenia wspólnie wolnego czasu, podczas wyjścia na pizzę. Była to doskonała okazja do podzielenia się wrażeniami z odbywanych praktyk zawodowych oraz bliższego, indywidualnego kontaktu z rówieśnikami.

Hajnówka: Spotkanie przy pizzy Hajnówka: Spotkanie przy pizzy

Autor tekstu i zdjęć: Emilia Siegień — wychowawca Hufca Pracy w Białymstoku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.