W sobotę 3 lipca 2021 roku odbył się w Grajewie XXII Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka, który po raz pierwszy odbył się w zmienionej formule dostosowanej do sytuacji epidemiologicznej kraju. Organizatorzy zdecydowali, że bieg odbędzie się tylko na dystansie 10 kilometrów oraz bez możliwości startu dzieci i młodzieży do lat 16. Zawody odbyły się pod honorowym patronatem Artura Kosickiego – Marszałka Województwa Podlaskiego.

Mimo ograniczonej liczby uczestników biegu coroczna impreza była doskonałą okazją do promocji grajewskich jednostek OHP oraz Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie. Na przygotowanym stoisku informacyjno-promocyjnym kadra Hufca Pracy i Młodzieżowego Centrum Kariery w Grajewie zachęcała do korzystania z bogatej oferty Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP, zarówno z zakresu usług rynku pracy, jak i kształcenia zawodowego w hufcu oraz w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie. Stoisko OHP cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających, dlatego mamy nadzieję, że z niektórymi osobami spotkamy się ponownie w jednostkach OHP.

hpg_biegwilka_06072021_01
hpg_biegwilka_06072021_02
hpg_biegwilka_06072021_03
hpg_biegwilka_06072021_04
hpg_biegwilka_06072021_05
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

Autor tekstu: Magdalena Sawicka – komendant Hufca Pracy w Grajewie
Autor zdjęć: Magdalena Sawicka – komendant Hufca Pracy w Grajewie, Anita Suchodolska – młodszy wychowawca Hufca Pracy w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.