• Kontrast strony
Grajewo: Wizyta studyjna w „SPEC”

Kadra Młodzieżowego Centrum Kariery w Grajewie zorganizowała wizytę studyjną dla młodzieży III klasy, na co dzień uczącej się w Branżowej Szkole I Stopnia w Wojewodzinie do Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego „SPEC”. W siedzibie firmy młode osoby zapoznały się z profilem działalności marketu oraz z dostępnym w niej asortymentem, do którego należą: przedmioty codziennego użytku, przydatne na każdym etapie budowy domu, remontu mieszkania oraz materiały niezbędne dla majsterkowiczów.

Młodzież dowiedziała się na jakich stanowiskach można zostać zatrudnionym oraz jak ważne są predyspozycje zawodowe przyszłych pracowników. Słuchacze w trakcie wizyty poznali specyfikę pracy firmy i możliwości rozwoju oraz awansu. Przedsięwzięcie było doskonałą okazją do promocji działalności OHP, a także wsparcia młodzieży wkraczającej na rynek pracy, poprzez przygotowanie ich do świadomych wyborów edukacyjno-zawodowych.

Grajewo: Wizyta studyjna w „SPEC”

Autor tekstu i zdjęć: Anna Bednarko – pośrednik pracy Młodzieżowego Centrum Kariery w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.