W Hufcu Pracy w Grajewie odbyło się kolejne spotkanie Klubu Absolwenta. W związku z tym, że pogoda dopisuje, młodzież zaproponowała zorganizowanie ogniska. W spotkaniu wzięli udział absolwenci różnych roczników z różnych klas, a wspólne przygotowywanie ogniska dało możliwość do zapoznania się i lepszej integracji. Pieczenie kiełbasek, muzyka i możliwość spędzenia czasu w pięknym miejscu na łonie natury sprawiło, że ten dzień dla wszystkich będzie niezapomniany, a młodzież już planuje udział w kolejnym spotkaniu.

Spotkania Klubu Absolwenta umożliwiają wymianę informacji na temat perspektyw zatrudnienia, kształcenia i różnego rodzaju doświadczeń z tym związanych, są także okazją do wspomnień ze wspólnie spędzonych lat.

hpg klubabsolwenta 22062021 01

Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Laska – młodszy wychowawca Hufca Pracy w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.