W dniach 14-17 grudnia społeczność Hufca Pracy w Grajewie wraz nauczycielami z Zespołu Szkół w Wojewodzinie wzięła udział w symbolicznej wieczerzy wigilijnej zorganizowanej w każdej grupie wychowawczej.

Spotkania opłatkowe tradycyjnie rozpoczęły się od modlitwy i życzeń zarówno świątecznych, jak i noworocznych. Następnie wszyscy zebrani zasiedli do przygotowanych przez młodzież stołów, aby w atmosferze bliskości, akceptacji i równości wspólnie uczcić nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Wśród dźwięków kolęd rozbrzmiewały dyskusje o tradycjach, wspomnieniach i planach na przyszłość. Nie zabrakło obietnic, że nawet tegoroczni absolwenci za rok znowu spotkają się z kadrą Hufca, co napawa wszystkich optymizmem i radością.

hpg_spotkanieoplatkowe_21122021_01
hpg_spotkanieoplatkowe_21122021_02
hpg_spotkanieoplatkowe_21122021_03
hpg_spotkanieoplatkowe_21122021_04
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Autor tekstu: Magdalena Sawicka – komendant Hufca Pracy w Grajewie
Autorzy zdjęć: Magdalena Sawicka – komendant Hufca Pracy w Grajewie, Anita Suchodolska – młodszy wychowawca Hufca Pracy w Grajewie, Magdalena Laska – młodszy wychowawca Hufca Pracy w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.