• Kontrast strony

Uczestnicy Hufca Pracy w Grajewie z klasy 1b Branżowej Szkoły I stopnia w Wojewodzinie integrowali się na spotkaniu organizowanym w ramach programu autorskiego „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Głównym celem było zbudowanie więzi i nawiązanie bliższych relacji z nowymi kolegami oraz wychowawcą z hufca, szczególnie, że istnieje obawa, że pandemia może to w przyszłości skutecznie utrudnić.

Spotkanie rozpoczęło się od zabaw integracyjnych, prowadzonych przez wychowawcę grupy, dzięki czemu uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się o sobie wielu ciekawych rzeczy. Kolejnym punktem były warsztaty prowadzone przez doradcę zawodowego. Młodzież dzięki różnorodnym ćwiczeniom i zabawom mogła lepiej poznać samych siebie, dowiedzieć się, jak określić swój system wartości i jak wykorzystać tę wiedzę do planowania przyszłości edukacyjno–zawodowej. Przez całe spotkanie wszystkim dopisywał dobry humor, a warsztatom towarzyszyła luźna atmosfera.Po zajęciach, na wszystkich czekał poczęstunek oraz turniej kręgli. W grajewskiej Restauracji & Bowling podczas bardziej aktywnej części spotkania uczestnicy w zdrowej rywalizacji mogli nauczyć się gry w kręgle, bądź sprawdzić swoje umiejętności, ucząc się przy tym zasad poprawnej komunikacji i podporządkowania się obowiązującym zasadom i regułom.

hpg_integracja_12102021_01
hpg_integracja_12102021_02
hpg_integracja_12102021_03
hpg_integracja_12102021_04
hpg_integracja_12102021_05
hpg_integracja_12102021_06
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Laska - młodszy wychowawca Hufca Pracy w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.