Hufiec Pracy w Grajewie w ramach współpracy z Komendą Powiatową Policji w Grajewie zorganizował dla uczestników prelekcje z jej przedstawicielami. W klasach trzecich poruszono temat cyberprzemocy, w drugich cyberbezpieczeństwa, a uczestnicy z klasy pierwszej dowiedzieli się jaka odpowiedzialność prawna ciąży na nieletnich za popełnione czyny karalne. Każdy uczestnik miał możliwość zadawania pytań przedstawicielom policji, co nie zdarza się często, a jest doskonałą okazją, by rozwiać wiele wątpliwości.

Spotkania z policją są regularnie organizowane przez Hufiec Pracy w Grajewie. Mają na celu uświadomienie uczestnikom zagrożeń czyhających na nich w szkole i poza nią, a profilaktyka ma przyczynić się do wzrostu świadomości zachowań ryzykownych wśród młodzieży.

hpg_policjaprelekcja_03112021_01
hpg_policjaprelekcja_03112021_02
hpg_policjaprelekcja_03112021_03
hpg_policjaprelekcja_03112021_04
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Laska – młodszy wychowawca Hufca Pracy w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.