• Kontrast strony
Grajewo: „Na integrację zawsze jest czas!” – ognisko integracyjne

Zbliżające się zakończenie roku szkolnego wywołuje u uczniów większą potrzebę spędzania czasu na rekreacji i aktywnym wypoczynku, dlatego kadra Hufca Pracy w Grajewie zaproponowała imprezę rekreacyjno-sportową pod hasłem „Na integrację zawsze jest czas!”. Uczestnicy Hufca korzystając z pięknej i słonecznej pogody spędzili przyjemnie czas przy ognisku oraz zabawach plenerowych. Okoliczności i panująca atmosfera sprzyjały rozmowom głównie na temat planów wakacyjnych, ale również planów zawodowych po ukończeniu szkoły.

Impreza oprócz integracji, niosła za sobą wielki cel do zrealizowania – pokazanie młodzieży, że siła jest w grupie, a im więcej czasu poświęcimy na rozmowę i bycie uważnym na potrzeby innych osób, tym większe jest nasze poczucie przynależności do danej grupy społecznej. Realne wspieranie się i możliwość liczenia na siebie w konkretnych sytuacjach oraz kryzysach życiowych jest nieprzecenione o czym młodzież nie raz już się przekonała.

hpg_integracja_10062022_01
hpg_integracja_10062022_02
hpg_integracja_10062022_03
hpg_integracja_10062022_04
hpg_integracja_10062022_05
hpg_integracja_10062022_06
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

Autor tekstu: Magdalena Sawicka – komendant Hufca Pracy w Grajewie
Zdjęcia: Magdalena Sawicka – komendant Hufca Pracy w Grajewie, Anita Suchodolska – wychowawca Hufca Pracy w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.