• Kontrast strony
Grajewo: Młodzieżowe Centrum Kariery podczas Dnia Dziecka

Młodzieżowe Centrum Kariery w Grajewie uczestniczyło w „Dniu Dziecka” zorganizowanym przez Urząd Miasta i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Spotkanie odbyło się w Świetlicy Środowiskowej mieszczącej się przy MOPS. Młodym osobom przygotowano stoisko OHP, na którym znalazły się ulotki oraz broszury o zawodach, jak też materiały i pomoce dotyczące planowania kariery zawodowej oraz promujące działalność Ochotniczych Hufców Pracy.

Tego dnia wychowawcy zorganizowali też dla swoich podopiecznych spotkanie na świeżym powietrzu, obejmujące gry i zabawy na wesoło. Nie zabrakło ulubionego, słodkiego poczęstunku. We wspólnej zabawie wzięły również udział dzieci z Ukrainy, które na co dzień w świetlicy spędzają czas wolny. Takie przedsięwzięcie pozwoliło na krótką chwilę zapomnieć o trudach nauki. Młodzież w doskonałych humorach opuściła placówkę.

Grajewo: Młodzieżowe Centrum Kariery podczas Dnia Dziecka

Autor tekstu: Anna Bednarko – pośrednik pracy MCK w Grajewie
Zdjęcia: Katarzyna Pieńkowska – wychowawca Świetlicy Środowiskowej przy MOPS w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.