• Kontrast strony

Uczestnicy grajewskiego Hufca w ramach realizacji programu edukacyjno–profilaktycznego ,,Uwierz w siebie’’, którego celem jest edukacja uczestników w kierunku kształtowania samoświadomości oraz wspieranie rozwoju społeczno–emocjonalnego, wybrali się na projekcję filmu do Grajewskiego Centrum Kultury.

Podczas codziennych kontaktów z młodzieżą, wielu rozmów o ich trudnościach, problemach i zmaganiach zauważalny jest brak wiary we własne siły, poczucie osamotnienia oraz niskie poczucie własnej wartości. Wspólne wyjście miało na celu integrację społeczną oraz wzmocnienie relacji z rówieśnikami.

Po seansie filmowym młodzież wymieniła się wrażeniami i poglądami stwierdzając, że wyjście do kina jest dobrą metodą na spędzenie wolnego czasu w miłej atmosferze.

hpg kino 31052022 02

Autor tekstu i zdjęć: Anita Suchodolska – wychowawca Hufca Pracy w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.