• Kontrast strony

Pośrednik pracy Młodzieżowego Centrum Kariery prowadzi nie tylko zajęcia grupowe, ale także udziela indywidualnych informacji o rynku pracy dla uczestników Hufca Pracy w Grajewie. Nie każdy młody człowiek lubi pracę w grupie, nie każdy też chętnie uczestniczy w warsztatowej formie zajęć. Niektórym ciężko jest wypowiadać się na forum i mówić o swoich decyzjach edukacyjnych, czy trudnościach na rynku pracy.

W związku z tym, wiele osób chętnie korzysta z indywidualnego pośrednictwa pracy. Podczas takiego spotkania młodzi ludzie czują się bezpiecznie i mają świadomość, że pośrednik skoncentrowany jest wyłącznie na ich problemie. Dzięki temu otrzymują wsparcie i pomoc skierowaną na konkretne potrzeby. Spotkania przebiegają w miłej i twórczej atmosferze.

Autor tekstu: Anna Bednarko – pośrednik pracy Młodzieżowego Centrum Kariery w Grajewie
Zdjęcie: Magdalena Laska – wychowawca Hufca Pracy w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.