• Kontrast strony
Grajewo: Cała Polska czyta dzieciom – my czytamy przedszkolakom

Wakacje to doskonały moment by swój wolny czas spędzić na czynieniu dobra. Uczestniczki Hufca Pracy w Grajewie właśnie to postanowiły zrobić i odwiedziły dzieci z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 w Grajewie, aby umilić im czas. Zaangażowane uczestniczki przygotowały książki, które kojarzą im się z dzieciństwem i takie, które obecnie są lubiane przez ich rodzeństwo. Przedszkolaki chętnie przeniosły się w świat fantazji i włączyły się w rozmowę na temat bohaterów różnych bajek.

Inicjatywa skierowana do najmłodszych miała na celu integrację społeczną oraz walor edukacyjny. Na zakończenie spotkania uczestniczki hufca pozostawiły po sobie pamiątkę w postaci kolorowych malowideł na rękach przedszkolaków.

Grajewo: Cała Polska czyta dzieciom – my czytamy przedszkolakom Grajewo: Cała Polska czyta dzieciom – my czytamy przedszkolakom Grajewo: Cała Polska czyta dzieciom – my czytamy przedszkolakom Grajewo: Cała Polska czyta dzieciom – my czytamy przedszkolakom 

Autor tekstu: Magdalena Sawicka – komendant HP w Grajewie
Autor zdjęć: Anita Suchodolska – wychowawca HP w Grajewie.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.