To hasło przewodnie spotkania, które odbyło się w Centrum Turystyczno-Rehabilitacyjnym w Krzyżewie. Była to forma nagrody dla uczestników Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP wyróżnionych w Ogólnopolskim Konkursie „Aktywność – dobry wybór” za inicjatywę „Podlaski zakątek – tu żyje się BIO”.

Liderzy działania reprezentujący wszystkie jednostki opiekuńczo-wychowawcze na Podlasiu mogli wziąć udział w praktycznych warsztatach umiejętności społecznych, zapoznać się z codzienną pracą Fundacji „Praca dla Niewidomych” oraz zrelaksować się korzystając z bogatej oferty ośrodka (grota solna, kompleks boisk rekreacyjnych). Niewątpliwie największą atrakcją była możliwość pracy z końmi, które na co dzień wspierają pacjentów ośrodka w poprawie funkcjonowania psychoruchowego i społecznego (hipoterapii). W spotkaniu uczestniczyły Komendant Wojewódzki Beata Jolanta Matyskiel oraz jej Zastępca Anna Zdanowicz. Przedsięwzięcie zakończyło wspólne ognisko.

pwk_nagrodaawd_05102021_01
pwk_nagrodaawd_05102021_02
pwk_nagrodaawd_05102021_03
pwk_nagrodaawd_05102021_04
pwk_nagrodaawd_05102021_05
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Klimuk – starszy specjalista ds. wychowania, kultury i sportu Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.