• Kontrast strony
Białystok: Rekrutacja na kurs zawodowy „Prawo Jazdy kat. B”

W Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Białymstoku odbyło się spotkanie rekrutacyjne z potencjalnymi uczestnikami kursu zawodowego „Prawo jazdy kat. B”. Kurs adresowany jest w szczególności do uczestników i absolwentów OHP. Jego realizacja ma pomóc młodym ludziom nabyć nowe umiejętności, które będą dodatkowym atutem na rynku pracy.

Komisja  rekrutacyjna, w skład której wchodził Dyrektor CEiPM w Białymstoku, doradca zawodowy i specjalista do spraw rozwoju zawodowego – stażysta przeprowadziła rozmowy kwalifikacyjne wśród osób zainteresowanych kursem. Rozpoczęcie kursu planowane jest na koniec maja 2022 roku. Przed uczestnikami 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin praktycznej nauki prowadzenia pojazdu. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu, natomiast po pomyślnym zdaniu egzaminów uzyskają prawo jazdy kat. B.

Białystok: Rekrutacja na kurs zawodowy „Prawo Jazdy kat. B”

Autor tekstu: Katarzyna Chomicka – specjalista ds. rozwoju zawodowego - stażysta CEiPM w Białymstoku
Autor zdjęć: Małgorzata Neczyperowicz – doradca zawodowy CEiPM w Białymstoku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.