22 października 2021 roku w Hufcu Pracy w Białymstoku odbyło się kolejne już w tym roku szkolnym spotkanie z absolwentami. Kadra Hufca gościła absolwentów z dwóch ostatnich lat szkolnych. W serdecznej i miłej atmosferze byli uczestnicy dzieli się swoimi doświadczalniami związanymi z wejściem w dorosłe, samodzielne życie.

Opowiadali o swojej codzienności – o pracy, nauce, pasjach, rodzinach, przyjaciołach. Wszyscy zgodnie przyznali, że wejście na rynek pracy i rozpoczęcie kariery zawodowej to zupełnie inny świat, niż nauka w szkole dziennej. W powadzonych rozmach nie zabrakło też głębszej refleksji na temat poszukiwania swojego miejsca w świecie i samorealizacji. Spotkanie przebiegało w prawdziwie przyjacielskiej, rodzinnej atmosferze, którego zwieńczeniem był posiłek przy wspólnym stole. Pizza w towarzystwie zawsze lepiej smakuje, tym bardziej że można było wybrać ulubione smaki albo spróbować nowych lub mniej znanych zestawów. Był to wyjątkowy czas – entuzjastyczny, wesoły, relaksujący. Miło było wrócić wspomnieniami, ale też niezwykle cenne było dzielnie się swoimi spostrzeżeniami z obecnego samodzielnego już życia.

Na koniec wszyscy zapewnili, że z przyjemnością kontynuować będą tradycje wspólnych spotkań w Hufcu, o ile tylko praca i inne zobowiązania na to pozwolą. Przypomnieli też, że zawsze są w kontakcie na hufcowym Facebooku i z dużym zainteresowaniem śledzą bieżące działania jednostki.

hpb_absolwenci_261021_01
hpb_absolwenci_261021_02
hpb_absolwenci_261021_03
hpb_absolwenci_261021_04
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Autor tekstu i zdjęć: Jolanta Powichrowska – komendant Hufca Pracy w Białymstoku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.