8 lipca 2021 roku w Hufcu Pracy w Białymstoku odbyło się Spotkanie Absolwentów. Podczas wizyty odżyły wspomnienia – absolwenci wspominali czas nauki w szkole zawodowej, oczywiście nie zabrakło śmiesznych historii i anegdot. Najmilsze refleksje nasuwały się przy rozmowach o imprezach i wyjazdach organizowanych przez hufiec. Każdy z uczestników spotkania podzielił się również informacjami o aktualnym życiu osobistym: pracy, nauce i rodzinie.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że „dorosłość” to mieszanka wyzwań, problemów, ale także radości oraz mniejszych i większych sukcesów. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Jedna z uczestniczek stwierdziła: „Kochamy tu wracać…”.

hpb absolwenci 09072021 01

Autor tekstu i zdjęć : Katarzyna Kruszewska – wychowawca Hufca Pracy w Białymstoku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.