• Kontrast strony
Białystok: Klub Absolwenta

W Świetlicy Środowiskowej Hufca Pracy w Białymstoku odbyło się spotkanie Klubu Absolwenta. Tradycją hufca jest goszczenie absolwentów, którzy chętnie odwiedzają siedzibę placówki, pomimo natłoku „dorosłych obowiązków”. Spotkania w Klubie to doskonała okazja do podzielenia się doświadczeniami z podjęcia pierwszych i kolejnych kroków w życie dorosłe, usamodzielniania się.

„Byli uczestnicy” hufca chętnie dzielą się spostrzeżeniami i doświadczeniami, opowiadają o swoich obecnych zajęciach: pracy, kontynuacji nauki, życiu prywatnym, rodzinie, znajomych, przyjaciołach. Spotkania w Klubie Absolwenta to również okazja do wspomnień związanych ze szkołą, praktykami czy też imprezami organizowanymi przez hufiec. Powrót do jednostki to: dużo wspomnień, sporo śmiechu i inspirująca wymiana doświadczeń. Wszystkich Absolwentów zachęcamy do utrzymywania stałego kontaktu z hufcem.

Autor tekstu i zdjęć: Katarzyna Kruszewska – wychowawca Hufca Pracy w Białymstoku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.