W dniach od 11 do 15 października 2021 roku w Hufcu Pracy w Białymstoku obchodzono „Dzień Nauczyciela”. W grupach wychowawczych odbyły się „pogadanki” przypominające historię powstania tego święta. Na zajęciach plastycznych uczestnicy Hufca własnoręcznie wykonali karty z życzeniami, którymi obdarowywali nauczycieli. Delegacja przedstawicieli Rady Młodzieży złożyła życzenia Dyrekcji Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku, reprezentując całą społeczność Hufca.

„Dzień Nauczyciela” to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich ciężką pracę, pomoc i trud włożony w przekazywanie wiedzy. Inicjatywa bardzo się spodobała pedagogom, nikomu nie zabrakło satysfakcji i uśmiechu. Wszystkim nauczycielom życzymy, aby ten uśmiech nie znikał przez kolejny rok szkolnych zmagań.

hpb_dziennauczyciela_191021_01
hpb_dziennauczyciela_191021_02
hpb_dziennauczyciela_191021_03
hpb_dziennauczyciela_191021_04
hpb_dziennauczyciela_191021_05
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

Autor tekstu i zdjęć: Katarzyna Kuszewska – wychowawca Hufca Pracy w Białymstoku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.