• Kontrast strony
Augustów: Oddaj krew, podziel się cennym darem na Walentynki

Uczestnicy w ramach działań Rady Młodzieży augustowskiego hufca wzięli udział w inicjatywie zorganizowanej przez Ogólnopolską Kapitułę Samorządności Młodzieży OHP. W ramach inicjatywy „Oddaj krew, podziel się cennym darem na Walentynki”, uczestniczyli w zajęciach uświadamiających cel krwiodawstwa. Krew jest bezcennym dobrem, którym dorosłe, zdrowe osoby powinny się dzielić, by ratować zdrowie i życie drugiego człowieka. Młodzież wykonała gazetkę, na której znalazły się fakty i mity o krwiodawstwie, informację o tym, kto może zostać honorowym dawcą krwi oraz jak często można oddawać krew? Dodatkową formą aktywizacji młodzieży była gra, dzięki której wszyscy dowiedzieli się więcej na temat honorowego krwiodawstwa.

Augustów: Oddaj krew, podziel się cennym darem na Walentynki Augustów: Oddaj krew, podziel się cennym darem na Walentynki

Autor tekstu i zdjęć: Ewelina Romanowska – wychowawca w Hufcu Pracy w Augustowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.