Augustów: Młodzież aktywnie na Kursie Wizażu

W Augustowie zakończył się bezpłatny kurs wizażu dla młodzieży organizowany przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Suwałkach. Uczestniczki podczas kilkudniowego kursu poznały m.in.: kanony urody, analizowały typy twarzy, a także dowiedziały się, jak prawidłowo pielęgnować włosy i twarz. Wykonywały różnego rodzaju makijaże, takie jak: makijaż oczu, ust, czy makijaże okolicznościowe, wieczorowe, a nawet ślubne. Kurs zakończył się egzaminem wewnętrznym, po którym wszystkie uczestniczki otrzymały zaświadczenia oraz certyfikaty. Wszystkie kursy organizowane przez jednostki rozwoju zawodowego Ochotniczych Hufców Pracy przygotowują młodzież do zafunkcjonowania na rynku pracy oraz pomagają w zdobywaniu dodatkowych umiejętności i kwalifikacji. Zajęcia bardzo aktywnie angażowały dziewczyny, w rezultacie przyczyniły się do odkrycia nowych pasji i zainteresowań.

Augustów: Młodzież aktywnie na Kursie Wizażu Augustów: Młodzież aktywnie na Kursie Wizażu Augustów: Młodzież aktywnie na Kursie Wizażu Augustów: Młodzież aktywnie na Kursie Wizażu Augustów: Młodzież aktywnie na Kursie Wizażu Augustów: Młodzież aktywnie na Kursie Wizażu

Autor tekstu: Ewelina Cebelińska – specjalista ds. rozwoju zawodowego z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Suwałkach
Autor zdjęć: Teresa Gładyszewska – doradca zawodowy w Młodzieżowym Centrum Kariery w Augustowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.