• Kontrast strony
Augustów: Konsultacje ze specjalistą rozwoju zawodowego

Specjalistka ds. rozwoju zawodowego z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Suwałkach  spotyka się z uczestnikami Hufca Pracy w Augustowie w celu określenia potrzeb szkoleniowych i zaprezentowania ciekawej oferty szkoleń zawodowych organizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Suwałkach. Podczas indywidualnych konsultacji młodzież ma możliwość m.in. dopasowania do siebie odpowiedniego szkolenia zawodowego, które nie tylko umożliwi uzupełnienie kwalifikacji, ale także co ważne przygotuje do samodzielnego poruszania się po rynku pracy.

Ogólnym celem organizowanych szkoleń zawodowych skierowanych do młodzieży w wieku 18-25 lat jest umożliwienie podniesienia kwalifikacji zawodowych, dostosowania swoich kwalifikacji do wymagań rynku pracy, zdobycia wiedzy i umiejętności w zawodzie wyuczonym lub pokrewnym oraz umożliwienie rekwalifikacji zawodowej.

Autor tekstu: Ewelina Cebelińska – specjalista ds. rozwoju zawodowego CEiPM w Suwałkach
Zdjęcie: Urszula Rytwińska – pośrednik pracy/asystent EURES CEiPM w Suwałkach

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.