W Hufcu Pracy w Augustowie trwa realizacja programu edukacyjno-adaptacyjnego „Integrujmy się”. Program skierowany jest do nowo zrekrutowanych uczestników jednostki. Celem programu jest ułatwienie młodzieży adaptacji w nowym środowisku. W trakcie trwania programu kadra hufca stara się przygotować nowo przybyłych uczestników do funkcjonowania w roli ucznia oraz pracownika młodocianego.

Aby osiągnąć założone cele uczestnicy z I klasy Szkoły Branżowej I stopnia z Augustowskiego Centrum Edukacyjnego mieli możliwość zintegrowania się podczas wspólnego wyjścia do kręgielni. Spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze, pozwoliło zintegrować się nowo zrekrutowanym uczestnikom oraz spędzić miło czas.

hpa_integracjasport_01122021_01
hpa_integracjasport_01122021_02
hpa_integracjasport_01122021_03
Previous Next Play Pause
1 2 3

Autor tekstu: Ewelina Romanowska – młodszy wychowawca Hufca Pracy w Augustowie
Autor zdjęć: Martyna Wasilewska – stażystka Hufca Pracy w Augustowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.