flaga Ukrainy
  • Kontrast strony

Zbliża się jedno z najpiękniejszych świąt w roku – czas, w którym szczególnie doceniamy bliskich i okazujemy im wdzięczność. Najcenniejsze prezenty to jednak nie te kupione, lecz te, w które wkładamy własny czas, zaangażowanie i emocje.

Podczas ostatnich warsztatów uczestnicy rzeszowskiego hufca stworzyli wyjątkowe kompozycje bukietowe z wykorzystaniem techniki string art. Każda praca była niepowtarzalna i wykonana z ogromną starannością oraz sercem. Już wkrótce te oryginalne upominki trafią do mam naszych uczestników, stając się pięknym wyrazem pamięci i wdzięczności.

Kwiaty prosto z serca 2

To kolejny przykład, że własnoręczna praca daje nie tylko satysfakcję, ale również buduje relacje i uczy, jak w prosty sposób można przekazać coś naprawdę wartościowego.

Kwiaty prosto z serca 3Autor tekstu i zdjęć: Dorota Walczyk-Kwoka – młodszy wychowawca

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.