flaga Ukrainy
  • Kontrast strony

Znamy już zwycięzców jubileuszowej XXV edycji Wojewódzkiego etapu konkursu pn. „Aktywność – dobry wybór 2026”. Celem tego przedsięwzięcia jest rozwijanie prospołecznej aktywności młodzieży oraz jej zaangażowania w sprawy ważne dla rówieśników, społeczności lokalnych i środowiska naturalnego.

W tym roku zgłoszono 19 inicjatyw w trzech kategoriach:

- kat A – inicjatywa jednorazowa – 9 zgłoszeń,

- kat B – inicjatywa cykliczna – 4 zgłoszenia,

- kat C – inicjatywa na rzecz środowiska naturalnego – 6 zgłoszeń.

Komisja konkursowa dokonała oceny zgłoszeń konkursowych i uznała za najlepsze:

  • kat A –  „Akcja Ewakuacja” z HP w Głubczycach,
  • kat B – „Kalendarz Dobrych Spotkań - Pokolenia Razem” z OSiW w Namysłowie,
  • kat C – „Małe stworzenia - wielkie znaczenie” z HP w Opolu.

1

3

2

Laureaci poszczególnych kategorii zostali nagrodzeni przez Wojewódzkiego Komendanta OHP oraz ponownie zawalczą o wygraną w konkursie na szczeblu ogólnopolskim. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy naszą młodzież do podejmowania nowych, ciekawych inicjatyw!

Monika Jakubiec

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.